Kadra

Dbałość o wysoki standard naszych usług, stawia naszej kadrze opiekuńczo-wychowawczej wysokie wymagania co do kwalifikacji zawodowych, jak i umiejętności opieki nad dziećmi.

 

Nasza kadra to zespół energicznych, kreatywnych i odpowiedzialnych opiekunów rozumiejących potrzeby dzieci, z odpowiednimi kalifikacjami i doświadczeniem w pracy z Maluszkami. Swojej pracy oddają się z ogromną pasją i poświęceniem dlatego rozstanie z rodzicami dla naszych maluszków odbywa się ,,bezboleśnie”.

W naszym Żłobku grupy dzieci są mało liczne dzięki czemu możemy do każdego Maluszka podchodzić indywidualnie z poszanowaniem jego godności. oraz intymności. Tworzymy przyjazną i domowa atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa. Dzieci poznają świat ucząc się samodzielnego chodzenia, jedzenia, higieny. Poprzez obserwację innych dzieci uczą się zachowań i życia w grupie w ten sposób nabywają doświadczeń, tak bardzo przydatnych w późniejszym życiu. Nasze ,,Ciocie” w sposób fachowy i kompetentny umilają czas maluszkom. Dni wypełnione są zabawami edukacyjnymi, zajęciami rytmiczno-ruchowymi oraz zabawami indywidualnymi aktualnie interesującymi dzieci, rozwijającymi ich wyobraźnie. Wszelkie zabawy i zajęcia dostosowane są do możliwości, zainteresowań, potrzeb oraz wieku dziecka.

Niektórzy uważają, że w życiu najważniejsze jest to, aby kochać to, co się robi, a my właśnie kochamy pracować z dziećmi.

Kadra musi być zaakceptowana przez dzieci!