Opinie o nas

Zapraszamy do przeczytania opinii rodziców o naszym Żłobku.

 

Moja córeczka Zosia obecnie chodzi do żłobka pierwszy tydzień, już pierwszego dnia nie chciała wyjść ze żłobka, a jak czekałam na nią słyszałam wybuchy jej śmiechu dosłownie co minutę. Panie w żłobku są młode, ale przede wszystkim wykształcone i mają podejście do dzieciaczków. Mam nadzieję, że dalej tak pójdzie. A na dodatek cena . Płacę teraz 200zł, nie muszę przynosić swoich pampersów i chusteczek. Właściciele to NORMALNI ludzi, mają duże doświadczenie, z którymi można pogadać na każdy temat. POLECAM.

Mama Zosi

 
Polecamy!!! Bardzo rodzinna, miła atmosfera i świetne, indywidualne podejście do dziecka. Zawsze dostępne Panie, które codziennie zdają relacje. Mamy pełne zaufanie do tej placówki.
Nasz maluch uczęszcza tam od 2 lat i jest bardzo zadowolony – wraca cały szczęśliwy do domu.

Rodzice Marcinka

 

Nasza 10-miesięczna córka uczęszcza do Pluszowego Misia od sierpnia. Wiemy, że Marta ma tu zapewnioną dobrą opiekę i zabawę – świadczy o tym chociażby jej uśmiech, którym codziennie wita ciocię Monikę. Zarówno właściciele jak i opiekunki są otwarci na nasze sugestie i uwagi i  dostosowują plan dnia i opiekę do naszych wskazówek. Codziennie odbierając Martę otrzymujemy wyczerpujące informacje o całym dniu. Jak tylko pogoda na to pozwala dzieci wychodzą z opiekunkami na spacer albo do ogródka. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się akurat na to miejsce.

Agata K.

Dominik chodzi do Pluszowego Misia od dwóch miesięcy. Miałam obawy, czy się zaaklimatyzuje. A tu niespodzianka, już pierwszego dnia nie chciał wracać do domu, tak mu się spodobało!!!
Duża placówka, dobrze wyposażona, bardzo dobra, profesjonalna opieka, cicha okolica, jak tylko pozwala pogoda dzieci chodzą na spacery do pobliskiego Domu Harcerza, gdzie jest bardzo fajny plac zabaw dla dzieci.  Jestem bardzo zadowolona, że mój syn chodzi do tego Klubu Malucha i wszystkim Rodzicom POLECAM!!!

Wiesława N.

Moja córka chodzi tutaj od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jest zawsze uśmiechnięta i rozbawiona, kiedy po nią przyjeżdżam. Opiekunki i właściciele są otwarci na moje sugestie i uwagi i  dostosowują plan dnia i opiekę do moich wskazówek. Dzieci często wychodzą na spacery albo do ogródka. Gorąco polecam!!!

Agga

Najlepszy żłobek, do jakiego uczęszczał mój syn. Dziecko zawsze jest zadowolone, przebrane, nakarmione. „Ciocie” poświęcają dużo uwagi maluchom, wiele ich uczą. Budynek jest po remoncie (bezpiecznie urządzony dla dzieciaków). Cena przystępna. POLECAM!

April77

Dziękujemy wszystkim Ciociom ,,Pluszowego Misia”, gdzie nasza córka Malinka uczęszczała przez ostatnie pół roku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi,że bez obaw mogliśmy ją powierzyć pod tak dobrą opiekę. Dziękujemy za całą Waszą pracę, cierpliwość,zrozumienie i za wszystko, czego Malinka się od Was nauczyła, za ciepłe słowa i wsparcie. Na pewno Malince żal rozstawać się z takimi Ciociami. Zawsze będziemy Was ciepło wspominać !!!

Anna S.

Każdy rodzic przeżywa rozłąkę z dzieckiem i chce mu zagwarantować jak najlepsze warunki, ciepło i domową atmosferę pomimo ich nieobecności. Pluszowy Miś, dzięki zaangażowaniu i sercu właścicieli, jest miejscem do którego przychodzi się z uśmiechem.

Nasz synek Jasiek zaczął odwiedzać ciocie i wujka od 5 miesiąca, początkowo na okres adaptacyjny. Teraz ma już 11 miesięcy i spędza w  żłobku ok 9h dziennie, codziennie z uśmiechem :). Jasiek jest kochany, przytulany, całowany przez ciocie. Nie jest dzieckiem anonimowym, jednym z wielu. Każda ciocia zna jego imię, zachowanie i przyzwyczajenia.
Ciocie są młodymi osobami z wielką chęcią pracy z dziećmi. Dzięki pracy zmianowej, zmęczone ciocie idą do domu, a do zabawy zabierają się pełne energii ciocie ze zmiany drugiej 🙂 Dzięki temu dziecko ma zagwarantowaną uwagę i atrakcje przez cały dzień. Budynek jest w pełni dostosowany do potrzeb dziecka, gwarantuje bezpieczeństwo lepsze niż w domach z otwieranymi szufladami, telewizorami, pilotami, szklankami… Jedynym powodem do narzekań są 'ginące’ butelki, zabawki i ubranka, ale kolejnego dnia zawsze się wszystko odnajduje. Obawiam się jednak, że to jest nieuniknione przy takiej ilości dzieci i rzeczy…

Rodzice Jasia

Nasz synek Franek zaczął uczęszczać do Pluszowego misia kiedy skończył 7 miesięcy. To dzięki Ciociom, ich opiece i cierpliwości, a co najważniejsze kreatywnym pomysłom Franio wyrósł na rezolutnego, lubiącego zabawę i różnego rodzaju zajęcia malucha. Każda Ciocia znała jego charakter, „język” i przyzwyczajenia. Badzo często podczas weekendów czy wakacji Franio rano pakował swój plecaczek i stojąc przy drzwiach zgłaszał chęć i gotowość do pójścia „papa”, żeby bawić się z kolegami i koleżankami.

Rodzice Franka

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka „Pluszowy Miś” do którego nasz syn uczęszczał od 10 miesiąca. Dzięki domowej atmosferze z przyjemnością tam chodził. Wielkim plusem żłobka są niewielkie grupy, przez co znacznie łatwiej o aklimatyzację malucha, jak również znacznie mniejsze jest ryzyko chorowania. Żłobek mieści się w domu jednorodzinnym z ogródkiem do zabawy, panie często spędzają czas z dziećmi na świeżym powietrzu. Bardzo polecamy ten żłobek nawet dla najmłodszych, kilkumiesięcznych dzieci. Dziękujemy 🙂

Joanna i Przemysław Ś.

 

Nasz 20-miesięczny Marcinek świetnie się czuje w Pluszowym Misiu, a spędza w Klubie ok. 9-10 godzin dziennie. Wiemy, że ma tam zapewnioną fachową opiekę i ciekawe zajęcia. Ponadto już przy pierwszej wizycie bardzo uderzyła nas dbałość o bezpieczeństwo maluchów. Widząc ile jest w placówce zamontowanych bramek, zaślepek w kontaktach itp. byliśmy pewni, że nasz syn nie zrobi sobie tam krzywdy. Bardzo sobie także cenimy szybki kontakt mailowy z Panią Dyrektor. Wszystkie informacje i sugestie są natychmiast przekazywane opiekunkom, a my codziennie przy odbiorze dziecka mamy pełny raport z całego dnia. Nie będziemy się dalej rozpisywać; dla nas najważniejszą rekomendacją jest uśmiech Marcinka, kiedy rano wita swoją „ciocię” Asię i czasem nawet zapomni przy tym pożegnać się z mamą lub tatą, bo już gna na górę pobawić się autkami, a po południu zdarza się, że nie chce wracać do domu 🙂

Teresa i Paweł‎

Ja i moja córeczka Amandzia jesteśmy bardzo zadowolone z Pluszowego Misia, mimo że niedawno otwarty zaryzykowałam i nie żałuję, fajne opiekunki, duża placówka, każda grupa ma swoją salę, dodatkowo przeznaczyli jeden pokój na sypialnię, z szefostwem idzie się dogadać, bo są otwarci na moje sugestie. WSZYSTKIM POLECAM.‎

Maja.K